Ajankohtaiset tiedotteet

<< Palaa

Tampereen Suomalaisen Klubin kevätkokous valitsi jäsenet valitsijalautakuntaan. Klubin jäsenet voivat tehdä ehdotuksia toimihenkilöistä syyskokouksessa päätettäviksi suoraan valitsijalautakunnan jäsenille. Lautakunnan kokoonpano on seuraava:

Puheenjohtaja: Jyrki Pentinlehto, jyrki.pentinlehto@spu.fi, puh. 050 328 1419

Jäsenet:

Riitta Aspila, riitta.aspila@tut.fi, puh. 040 553 2344

Marja Civill, marja.civill@pp.inet.fi, puh. 0400 132 584

Matti Heinivaho, matti.heinivaho@rawhideproduktion.com tai matti.heinivaho@tampere.fi, puh. 040 511 1060

Antti Hervonen, antti.hervonen@uta.fi, 040 565 1913

Reijo Salmi, reijo.salmi@wlanmail.com, 0400 507 128

Seppo Lehtinen, susisepe@gmail.com, puh. 044 377 3870

Julkaistu 19.03.2015